עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

את בת זונה

15/09/2018 16:08
amelie
כמה רוע יש בך, כמה קנאה.
אני כבר לא מאמינה לך לכלום.
את שומרת אותי קרוב כדי לפגוע בי ולהרים את עצמך. את שומרת אותי קרוב כדי לדעת לאן לשאוף. את שומרת אותי קרוב כי אני מראה לך איך הכל צריך להיראות. בעודך עושה את זה את נהנת להשפיל אותי, את נהנת לנופף מול עיני במה שיש לך ובמה שאין לי. 
בכל פעם שאני שמחה ממשהו את מנסה להוריד אותי. בכל פעם שאנחנו מדברות את מלכלכת על אחרים, או אומללה, או מתלוננת.
אני כבר לא מאמינה לאף מילה שלך, וכל פישול הכי קטן שלך איתי אני תופסת כמשהו שאת עושה בכוונה, לפגוע בי. 
את עושה את זה בזהירות, וכשאת נתפסת את נותנת תירוצים עלובים שלא מכבדים את האינטיליגנציה שלי. דברים שאני לא יכולה להגיד לך - את משקרת, כי אז תשחקי אותה כאילו אני המשוגעת. כמו "רבנו הבוקר ובגלל זה לא הערתי אותך כמו שהבטחתי אתמול בלילה" או "אני מתעניינת בסוג האוטו שיש לך כי אני רוצה לקנות כזה בעצמי" או "אני מתקשרת תמיד כשאני באוטו כי אני לא יכולה לדבר בשום מקום אחר".
את חושבת שאני סתומה, אבל אני בטוחה שאת לא כנה איתי. אני בטוחה שאת חושבת שאת עושה עבודה נהדרת בלהסתיר את זה.
המסך שלך ירד ברגע שלא פירגנת לי. כל הדברים שהרגשתי כל השנים לגביך והשתקתי כי הייתי בטוחה שהטוב עולה על הרע צצים עכשיו.
אני רואה דרכך בכל פירגון ובכל חוסר פרגון. אני לא מאמינה לך לכלום כבר, את לא אובייקטיבית. את הכי משוחדת. את מנסה להזיז אותי כמו בובה על חוטים. 
אז שתדעי שאני לא יכולה יותר. את אכזבת אותי כל כך. אני לא סומכת על שום מילה שיוצאת לך מהפה, שום דבר לא אותנטי. שום פרגון הוא לא מהלב. את נהנת כשאני סובלת ואת "בטעות" עושה דברים שמסבכים אותי, מעליבים אותי, מאכזבים אותי. שוב ושוב ושוב.
כשאני שבורה את אוהבת להיות לידי, אבל רק עד שזה אשכרה יכול לעזור לי. אם אשב בבית בדיכאון את תשמחי לדעת על זה, כן זה מה שאני חושבת כשאת רוצה לשמוע בדיוק כמה עמוק התהום בה אני נמצאת, אבל רגע לפני שאני יכולה להיעזר בחבל שאת מושיטה לי את מושכת אותו ממני. ככה עלובה את.
את אפילו לא מודעת לכמה רעה את. זה בא מתוכך, זה בא מקנאה ומכעס על החיים. כן יש לי מלא דברים שאין לך. כן יש מצב שהייתי מגיבה דומה אם הייתי במקומך, אבל אני מתפללת לאלוהים שלא. זה חזק ממך, אני רואה את זה. בגלל זה את לא תודי בזה לעולם. בתת התודעה שלך את יודעת שאת מתעללת בי כל החיים, אבל בתודעה שלך את תמימה יחסית. יש לך צידוקים רציונליים לכל פעולה.
אני לא מרגישה את האהבה שלך אלי יותר. אני מרגישה שאת שומרת אותי קרוב כמו אויבת שאת צריכה לנצח.
את שתלת בי את החשדנות הזאת עם המרירות שלך. אני הייתי תמימה וזכה כל חיי לגביך. גם כשהכי הכי הכי פגעת בי בעולם אני הייתי בטוחה שזה לא מתוך רצון לפגוע, אלא במקרה, השתלשלות של אירועים לא מוצלחים. היום חבל לי על התמימות שהייתה לי, מכמה פגיעות יכולתי להימנע. מכמה השפלות, כאב, העלבויות. 
אחרי הקש ששבר את גבי הגיעו מלא קשים קטנים נוספים. היום אני רואה הוכחה למה שנחשף בפני בכל אינטראקציה בינינו.
הייתי מעמתת אותך עם הכל אם הייתי מרגישה שזה עוזר. אבל זה לא יעזור בחיים. זה החינוך שקיבלת, זה האנשים איתם את מסתובבת ומדברת. חורשי רע, רכלנים, צרי עין, קנאים. זה האנשים שאת חברה איתם.
אני יודעת שאת לא מלכלכת עלי איתם, אבל כמה את נהנת להקשיב להם ולהסכים איתם כשצריך.
אני יודעת שבמקום מסוים את חושבת שאני נהדרת, וזה המקור לכל הבעיות שלנו. כי זה נהדרת עם טוויסט. זו אהבה נגועה.
אני עושה לך רע, ואז את עושה לי רע.
אני לא מתרחקת בכעס כי אני יודעת שזה יגרור דרמה, ואת הצורך לדבר ולהסביר. יצאו דברים פוגעים גם ממני, שאני לא רוצה לחשוף. הכנות שלי תיפגש עם מסכת הצגות שלך ולא עם כנות אמיתית ולכן זה לעולם לא יוביל למשהו טוב. אני אגיד דברים פוגעים מהם את תתגונני ותהפכי אותי למפלצת, ובסוף עוד אצטרך להתנצל בפניך. לא מעוניינת בכך.
אם אני עושה לך רע, אז תעשי רק מה שעושה לך טוב. אני גם אעשה רק מה שעושה לי טוב.
את יכולה להיות בטוחה שלא אסמוך עליך יותר בחיי.
IM ALSpace Girledya
edya
17/09/2018 11:45
תסלקי אנשים כאלה מחייך.. את לא צריכה כאלה..
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: